Akıllı Çocuk Bebek Ateş Ölçer Termometre Bluetooth Smart Telefon

Adet:
Favorilerime Ekle
İade Politikası
Ürün tanımlandığından farklı ise iadeler kabul edilir, geri gönderi ücretini alıcı öder; ya da ürünü alıkoyar ve satıcı ile para iadesi üzerine anlaşır. Detayları görüntüle
Garanti Süresi
Ödeme

Akıllı bebek ateş ölçer


Akıllı termometre, bebeğinizin sağlığını sürekli kontrol altında tutarak,daha konforlu ve güvenli bir yaşam sunuyor.Bebeğinizin ateşini,Sürekli ve Anlık olarak ölçüyor,yüksek ateş durumunda ise alarm fonksiyonu ile,gerekli önlemleri hızlı bir şekilde almanızı sağlıyor.Rahat ve cilt dostu malzemesi sayesinde,rahat ve sağlıklı kullanım olanağı sunuyor. IFever'da tüm ayrıntılar en iyi şekilde dizayn edildi,bebeğinizin koluna çok kolay bir şekilde takılır ve ateş hızlı ve güvenilir bir şekilde ölçülür.Özellikle bebeğiniz hasta iken, 24 saat boyunca ,sürekli ve anlık olarak bebeğinizin ateşini ölçer, toplanan veriler ,grafiğe dönüştürülerek,bebeğinizin hastalığı konusunda ,size ve doktorunuza ,bebeğinizin ateş seyri ile ilgili genel bilgi verir.Toplanan veriler,istenildiği takdirde, akıllı telefon uygulaması ile, uzakta bulunan, yakınınız,doktorunuza iletilebilir. IFever Klasik termometrelere göre, daha hassas ve doğru ateş ölçmek için tasarlanmıştır.Standart termometreler kıyasla,yüksek hassasiyette sensörler ile donatılmıştır.Ölçüm hata oranı 0,1 derceden bile azdır. Bebeğinizin hastalığı sırasında, ateş bilgisinin kaydı ,yakınlarınız ve doktorunuz ile paylaşımı kritik öneme sahiptir.Bebeğinizin ateş bilgisini, akıllı telefonunuzdan, doktorunuz , eşiniz veya akrabalarınız tarafından izlenmesini ve takip edilmesini Cloud Teknoloji sayesinde sağlıyabilirsiniz.24 Saat Boyunca Bebeğiniz Kontrol Altında !IFever, bebeğinizin ateşini 24 saat ,anlık olarak ölçüyor ve kayıt altına alıp ,size rapor olarak sunuyor.İster anlık ,isterseniz belli saatler arasında ,bebeğinizin ateş durumu , grafik eğrisi sayesinde herzaman elinizin altında. Ürünün malzemesi,yumuşak ve nefes alan Japon Medikal standartlarına uygun malzemeden üretildi.Akıllı Telefonlar için Aplikasyonlar, Devamlı ve anlık olarak ateş ölçümü, Ateş Seyri Grafik tablosu.
Yüksek ateş durumda alarm fonksiyonu.
Cloud ile grafikleri paylaşım, olanağı. 6 Yaşa kadar uygundur.
* Telefon kontrollü muhteşem alet sayesinde bebeğinizin uyurken ateşi yükseldiğinde anında haberdar olacaksınız.
* Telefon uygulamasını telefonunuza indiriyorsunuz. i fever vipose bebeğinizin ateşini anlık olarak ve sık sık ölçerek sizi bilgilendiriyor. Size anında müdahale şansı sunuyor.
*Cilde zarar vermeyen malzemelerden üretilmektedir. Bebeğinizin cidine herhangi bir allerjik reaksiyona sebebiyet vermez.
* Bebeğinizin koluna rahat bir şekilde takılır ve bebeğinizi rahatsız etmez.
* Bebeğiniz hasta iken, 24 saat boyunca ,sürekli ve anlık olarak bebeğinizin ateşini ölçer, toplanan veriler ,grafiğe dönüştürülerek,bebeğinizin hastalığı konusunda ,size ve doktorunuza ,bebeğinizin ateş seyri ile ilgili genel bilgi verir.
* IFever Klasik termometrelere göre, daha hassas ve doğru ateş ölçmek için tasarlanmıştır.Standart termometreler kıyasla,yüksek hassasiyette sensörler ile donatılmıştır.Ölçüm hata oranı 0,1 derceden bile azdır.
* Toplanan veriler,istenildiği takdirde, akıllı telefon uygulaması ile, uzakta bulunan, yakınınız,doktorunuza iletilebilir
* 0 - 6 Yaş a kadar kullanıma uygundur.Stok Durumu: 

Tüm stoklarımız anlık güncellenmektedir. İncelemiş olduğunuz  Akıllı Çocuk Bebek Ateş Ölçer Termometre Bluetooth Smart Telefon stok durumu yukarıda fiyat bilgisi altında yer almaktadır. Çeşitvar

  

Ürün Gönderimi: 

Stokta olan tüm ürünlerimiz Hafta içi saat 14:30 ya kadar, Cumartesi günü saat 11:00 e kadar sipariş vermeniz durumunda AYNI GÜN  Yurtiçi Kargo'ya teslim edilir.Bulunduğunuz bölge mobil şube değil ise, 700 Km'ye kadar olan mesafelerde 1 iş günü içerisinde teslimatı gerçekleştirir.800 Km üzeri mesafelerde 2-3 iş günü içerisinde teslimat gerçekleştirilir.

 

Garanti Durumu:

Akıllı Çocuk Bebek Ateş Ölçer Termometre Bluetooth Smart Telefon 2 yıl garantilidir. Ürünlerin teknik bilgileri hakkında lütfen garanti belgesindeki ithalatçı yetkili servis firmaları ile iletişime geçiniz. Arızalı veya iade işlemlerinde Yurtiçi Kargo dışındaki gönderiler kabul edilmeyecektir.Tarafımızdan ürünle birlikte size ulaşacak olan fatura ürünün garanti belgesi olarak kullanılmaktadır.

 

Bu Ürüne Ulaşırken Yapılan Aramalar:

Akıllı Çocuk Bebek Ateş Ölçer Termometre Bluetooth Smart Telefon

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.