Azemax Gümüş Kazaz Püsküllü Petrol Yeşili Sıkma Kehribar Tesbih

Adet:
Favorilerime Ekle
İade Politikası
Ürün tanımlandığından farklı ise iadeler kabul edilir, geri gönderi ücretini alıcı öder; ya da ürünü alıkoyar ve satıcı ile para iadesi üzerine anlaşır. Detayları görüntüle
Garanti Süresi
Ödeme

Ürün Adı 1000 Ayar Gümüş Kazaz Püsküllü Petrol Yeşili Rengi Sıkma Kehribar Tesbih Stok Kodu 101000203 Ürünün Yapımında Kullanılan Ana Madde Sıkma Kehribar Üretim Şekli Atölye İşçiliği Ağırlık 10 gr ± Tane Şekli Arpa Kesim Tane Boyu 10 mm Tane Eni 5 mm İmameye Kadar Uzunluk (İmame Dahil) 22 cm Püskül Uzunluğu 11,5 cm Toplam Uzunluk 33,5 cm Tekli Çekim Evet Çiftli Çekim Evet Sallamak İçin Uygun mu? Hayır Günlük Kullanım Uygun mu? Evet Koleksiyonluk mu? Evet İmame Maddesi Sıkma Kehribar İmame Değiştirilebilir mi? Hayır İmameye Gümüş ile İsim Yazdırılabilir mi? Hayır Püskül Maddesi 1000 Ayar Kazaz Püskül Değiştirilebilir mi? Hayır Püskül Ucu Değiştirilebilir mi? Hayır Püskül Ucuna Harf Takılabilir mi? Hayır Tane Süslemesinde Kullanılan Madde (İşlemeler) --- Tane Dolgu Maddesi --- Tanenin Dizildiği Malzeme Standart Tesbih İpi Ürün ya da Doğaltaş Açıklaması Sıkma kehribar, bilinenin aksine kehribar tozlarının işlenmesi sonucu elde edilen bir madde değildir. Kehribar taşı ile başka maddelerin etkileşime girmesi ile ortaya çıkan bu değerli maddenin üretimine ilk olarak 1700’lü yıllarda başlanmıştır. Sıkma kehribar, günümüzde gerçek kehribarlar kadar değerlidir. Tıpkı damla kehribar gibi ateşe tutulduğunda keskin bir çam kokusu yayar. Koleksiyonerlerin de yüksek ücret ödediği tesbih modellerinden biridir.

Stok Durumu: 

Tüm stoklarımız anlık güncellenmektedir. İncelemiş olduğunuz  Azemax Gümüş Kazaz Püsküllü Petrol Yeşili Sıkma Kehribar Tesbih stok durumu yukarıda fiyat bilgisi altında yer almaktadır. Çeşitvar

  

Ürün Gönderimi: 

Stokta olan tüm ürünlerimiz Hafta içi saat 14:30 ya kadar, Cumartesi günü saat 11:00 e kadar sipariş vermeniz durumunda AYNI GÜN  Yurtiçi Kargo'ya teslim edilir.Bulunduğunuz bölge mobil şube değil ise, 700 Km'ye kadar olan mesafelerde 1 iş günü içerisinde teslimatı gerçekleştirir.800 Km üzeri mesafelerde 2-3 iş günü içerisinde teslimat gerçekleştirilir.

 

Garanti Durumu:

Azemax Gümüş Kazaz Püsküllü Petrol Yeşili Sıkma Kehribar Tesbih 2 yıl garantilidir. Ürünlerin teknik bilgileri hakkında lütfen garanti belgesindeki ithalatçı yetkili servis firmaları ile iletişime geçiniz. Arızalı veya iade işlemlerinde Yurtiçi Kargo dışındaki gönderiler kabul edilmeyecektir.Tarafımızdan ürünle birlikte size ulaşacak olan fatura ürünün garanti belgesi olarak kullanılmaktadır.

 

Bu Ürüne Ulaşırken Yapılan Aramalar:

Azemax Gümüş Kazaz Püsküllü Petrol Yeşili Sıkma Kehribar Tesbih

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.